
Contec Съвместим еднократен ЕКГ кабел 5 води
Срок на плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, по море
Време за изпълнение: 1-7 дни (зависи от количеството ви)
MOQ: 30бр
Описание
Contec Съвместим еднократен ЕКГ кабел 5 води
Срок на плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, по море
Време за изпълнение: 1-7 дни (зависи от количеството ви)
MOQ: 30бр
Технически спецификации:
| Тип | ЕКГ кабел |
| Цвят на кабела | сив |
| Кабелен материал | Яке TPU |
| Дължина на кабела на багажника | 2.7m |
| Дължина на оловен кабел | 0.9m |
| Standrad | AHA |
| Съединител на инструмента | 7-пинов кръг, свързан с ключ |
| Краен конектор на сензора | щракване |
| Размер на пациента | възрастен |
| Нето тегло | 300g |
| Гаранция | една година |


Популярни тагове: konkc съвместим еднократен екг кабел 5 кабела, производители, доставчици, фабрика, евтини, купувайте
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Стабилно качество AIR SHIELDS 3-членен ЕКГ кабел, IE...
-

Кабел за адаптер на DRE ECG трансдюсер 5 води клипове
-

AAMI Еднократен ЕКГ адаптер 3 кабела
-

Drager Еднократно ЕКГ Кабелни кабелни проводници 5 в...
-

Биомедицински ЕКГ кабел 10 води закъсняване
-

DRE Съвместими 3-литрови клинове за адаптер за ЕКГ а...

