Edan IEC 10 води ECG Holter Cable Leadwire
Съвместимост: Edan SE-2003 / SE-2012
Каталог: Холтер ЕКГ кабел
Тип на продукта: Кабелен проводник за ЕКГ Holter
Количество за минимална поръчка: 1PCS
Сертифициране: CE / ISO13485
Цена: Договаряне
Описание
Edan IEC 10 води ECG Holter Cable Leadwire
Място на произход:Китай
Условия за плащане:100% T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за доставка:1-3 дни за проба, 7-14 дни за голяма поръчка след плащане.
Възможност за снабдяване:600бр / седмично
Спецификации:
*Температура на околната среда:0 до 40 ° C (32 до 104 ° F)
*Относителна влажност:0% до 80%
*Хипербарично налягане:86 kPa-106kPa
*Материали:Висококачествен кабел от TPU яке, дължина 1,2, сив;
Информация за продукта:
| Име на продукта | Кабелен проводник за ЕКГ Холтер |
| Място на произход | Гуангдонг, Китай |
| Име на марката | Молете се |
| Сертификати | CE / ISO |
| Цвят на кабела | сиво |
| Кабелни проводници | 10-оловен |
| Дължина на кабела | 1.2m |
| Кабелен материал | TPU яке |
| Диаметър на оловния кабел | 2 мм |
| Съединител за инструменти | 16 пинов |
| Съединител на пациента | Snap |
| Тегло | 100G |
| Тип | ЕКГ Холтер |
| Стандартен | IEC |
| Пакет | Опаковка от 1 брой в PE торба, след което се поставя в 1 кашон. |
| Размер на единична опаковка | 16Х10Х1 см |
| Гаранция | 12 месеца |
За нас:
Ние сме професионален производител в континентален Китай, имаме многобройни марки spo2 сензор, ЕКГ кабел и кабел, EKG кабел и кабел, NIBP маншет, IBP кабел, Температурна сонда, Holter кабел и кабел, Медицинска резервна батерия и др.

Популярни тагове: edan iec 10 lead ecg holter cable leadwire, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Стабилна Качество Spacelabs 3-клетъчен ЕКГ кабел, IE...
-

Siemens 10pin 3-клетъчен ЕКГ кабел, IEC / AHA, грайф...
-

Уверете се, че кабелът на ЕКГ 10lead за рекордера Хо...
-

Mindray Datascope ECG Transducer Cable 5 води за щра...
-

Съвместим CT-083S CT-086S 10 кабел Holter ECG Holter
-

DMS 19 ПИН ЕКГ / EKG Холтер кабел 10 води модул



