
Съвместим с Fukuda Utah Transduce IBP адаптер кабел
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 2 бр
Описание
Съвместим с Fukuda Utah Transduce IBP адаптер кабел
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 2 бр
Технически спецификации:
| Име на продукта | IBP кабел |
| Цвят на кабела | сив |
| Дължина на кабела | 3m |
| Кабелен материал | Яке TPU |
| Диаметър на кабела | 4 мм |
| Съединител на инструмента | Кръгъл, 12-пинов конектор, с ключ |
| Краен терминал на пациента | Юта преобразувател |
| тегло | 120g |
| Гаранция | 1 година |

Популярни тагове: fukuda съвместим utah transduce ibp адаптер кабел, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също







