Заместваща ЕКГ батерия Biocare HYLB-683
Съвместим: HYLB-683
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
Налични са проби
Описание
Ако търсите биозаместваща ecg батерия hylb-683, заповядайте да се свържете с нашата фабрика. Като един от водещите производители и доставчици в Китай, ние ще ви предложим не най-евтината, но конкурентна цена и отлично обслужване. Моля, бъдете сигурни, че купувате нашите качествени продукти.
Заместваща ЕКГ батерия Biocare HYLB-683
Място на произход:Китай
Име на марката:Biocare
Сертифициране:CE
Съвместим:HYLB-683
Минимално Количество за Поръчка:1бр
Цена:както е дискутирано
Време за доставка:1-3 работни дни
Възможност за снабдяване:600бр / седмично
Технически спецификации:
| Име на продукта | Медицинска акумулаторна батерия |
| Място на произход | Гуангдонг, Китай |
| Име на марката | Молете се |
| Сертификати | CE / ISO |
| Размер | 86 * 34 * 44 мм |
| Номинален капацитет | 2000mAh |
| Тегло | 310g |
| Тип | NI-MH |
| Номинално напрежение | 12V |
| Приложение | ЕКГ-1200, ЕКГ-1210, ЕКГ-1201 |
| Количество клетки | 10 клетка |
| Цвят | Син |
| Пакет | Индивидуална кутия |


Популярни тагове: заместител за биологична грижа ecg батерия hylb-683, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също









