Батерии за медицинско оборудване с дефибрилатор Nihon Kohden
Съвместим: Nihon Kohden ECG-930K EC-7511 TEC-7521K ECG-9320G
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
Предлагат се проби
Описание
Батерии за медицинско оборудване с дефибрилатор Nihon Kohden
Място на произход: Китай
Име на марката:Нихон Кохден
Сертификация: CE
Модел NuМБeR: TEC-7521K
Минимално количество за поръчка: 1бр
Цена: както е обсъдено
Срок на доставка: 1-3 работни дни
Възможност за доставка: 600бр. / Седмица
Технически спецификации:
| Име на продукта | Медицинска акумулаторна батерия |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Сертификати | CE / ISO |
| размер | 98 * 79 * 55 мм |
| Номинална капацитет | 2900mAh |
| тегло | 990g |
| Тип | Запечатан олово |
| Номинално напрежение | 12V |
| Приложение | NIHON KOHDEN TEC-7500 ECG-9522P TEC-7511F, TEC-7511G, TEC-7511K, TEC-7511R TEC-7521F, TEC-7521G, TEC-7521K, TEC-7521R, TEC-7531F, TEC-7531G, TEC-7531K, TEC-7531R, QM-501D, QI-911E, QI-912E, BR-911D, BR-912D, BR-913D, KD-901E, KH-801D |
| цвят | Син |
| Пакет | Индивидуална кутия |



Популярни тагове: батерии за медицинско оборудване за дефибрилатор nihon kohden, производители, доставчици, фабрика, евтини, купувайте
Изпрати запитване
Може да харесаш също










