Mindray Datascope Съвместима температурна сонда за многократна употреба 040-000057-00
Каталог: Температура
Тип на продукта: Температурна сонда за многократна употреба
Количество на минималната поръчка: 1PCS
Сертифициране: CE / ISO13485
Цена: Договаряне
Описание
Mindray Datascope Съвместима температурна сонда за многократна употреба 040-000057-00
Място на произход:Китай
Условия за плащане:100% T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за доставка:1-3 дни за проба, 7-14 дни за голяма поръчка след плащане.
Възможност за снабдяване:600бр / седмично
Технология
| Цвят на кабела | Сиво |
|---|---|
| Диаметър на кабела | 4 мм |
| Кабелен материал | TPU яке |
| Категория | Температура |
| Сертификати | CE, ISO |
| Канал | Единична |
| Конектор Дистално | 5-пинов, D-образен съединител, с ключ |
| Конектор проксимален | Сензор за кожа |
| Без латекс | Да |
| Тип опаковка | Чанта |
| Размер на пациента | Възрастен |
| Тип резистор | Серия NTC |
| Стерилни | Не |
| Темп NTC серия | NTC / R25=2.252K |
| Температурен диапазон | 25~45°C |
| Обща дължина на кабела | 3m |
| Гаранция | 12 месеца |
Съвместимост
| Производител | Модел |
|---|---|
| Mindray> Datascope | Паспорт V, V-серия |
Опаковка&усилвател; Доставка

Популярни тагове: mindray datascope съвместима температурна сонда за многократна употреба 040-000057-00, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Компактен кабел за адаптер SpO2 на Siemens Drager 33...
-

Philips 8-изводен съвместим SpO2 адаптер M1943AL
-

5-пинов детски мек сензор SpO2 Biolight M69 M66 на B...
-

Criticare 934-10LN Педиатричен мек 5-пинов SpO2 сензор
-

Кръгъл 10-пинов детски мек сензор SpO2 Arterma S&W
-

DB 9 SPO за свързване за еднократна употреба 2 сензор




