ЕКГ / ЕКГ кабел Zoll Propaq MD X Series
Съвместим: Zoll
Условия на плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
Налични са проби
Описание
| Категория | ЕКГ |
|---|---|
| Сертификати | CE, ISO |
| Конектор Дистално | 12-пинов конектор, с ключ |
| Конектор проксимален | щракване / клип |
| Без латекс | Да |
| Цвят на оловния кабел | Сиво |
| Диаметър на оловния кабел | 2,6 мм |
| Материал на оловния кабел | TPU яке |
| Кодиране на оловен цвят | IEC / AHA |
| Номерен номер | 3 |
| Тип опаковка | Чанта |
| Опаковъчна единица | 1 |
| Размер на пациента | Възрастен / педиатричен |
| Екраниране | Да |
| Съпротива | Не |
| Стерилни | Не |
| Обща дължина на кабела | 3.6m |
| Дължина на магистралния кабел | 2.7m |
| Гаранция | 12 месеца |

Популярни тагове: zoll propaq md x серия ecg / ekg кабел, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Philip 3 води ЕКГ кабел за еднократна употреба
-

GE Marquette за еднократна употреба ЕКГ Leadwire 5 води
-

ЕКГ проводници, съвместими с Drager 6 води
-

Spacelabs TruLink екраниран ЕКГ кабелен комплект 10 ...
-

Шилер Екг Холтер кабелен 1.2m 10 води TPU Холтер
-

MX40 Ecg Telemetry 5 Lead Lead Grabber / Pinch 98980...




