
Магистрален кабел Mindray EKG 12-пинов
Каталог: ЕКГ
Тип на продукта: ЕКГ кабелен кабел
Количество за минимална поръчка: 1PCS
Сертифициране: CE / ISO13485
Цена: Договаряне
Описание
Магистрален кабел Mindray EKG 12-пинов
Място на произход:Китай
Условия за плащане:100% T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за доставка:1-3 дни за проба, 7-14 дни за голяма поръчка след плащане.
Възможност за снабдяване:600бр / седмично
Спецификации:
* Температура на околната среда: 0 до 40 ° C (32 до 104 ° F)
* Относителна влажност: 0% до 80%
* Хипербарично налягане: 86 kPa-106kPa
* Материали: Висококачествен TPU яке, дължина 3 м, сиво
Информация за продукта:
| Име на продукта | ЕКГ кабелен кабел |
| Място на произход | Гуангдонг, Китай |
| Име на марката | Молете се |
| Сертификати | CE / ISO |
| Цвят на кабела | Сиво |
| Дължина на багажника | 2.7m |
| Дължина на оловния кабел | 0.9m |
| Кабелен материал | TPU яке |
| Диаметър на оловния кабел | 2,6 мм |
| Съединител за инструменти | 12 пина |
| Съединител на пациента | 10 оловни |
| Тегло | 200G |
| Тип | ЕКГ кабел |
| Пакет | Опаковка от 1 брой в PE торбичка, след което се поставя в 1 кашон |
| Гаранция | Една година |

Популярни тагове: mindray ekg магистрален кабел 12-пинов, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Philips, HP12pin M4735A / M3000A 5-литров ЕКГ багажник
-

GE Marquette ECG кабел за багажник 2017003-001
-

ЕКГ кабел на багажника, съвместим за GE Healthcare
-

Съвместим ЕКГ кабел за свързване на Philips M1669A/M...
-

Нихон Кохден съвместим ЕКГ багажника кабел
-

Philips Съвместим 5-литров ЕКГ кабел на багажника

