
5 водещи 15-пинов Mindray ЕКГ кабел с бананов щифт
Каталог: ЕКГ
Тип на продукта: Mindray ЕКГ кабел 5 извода
Количество на минималната поръчка: 1PCS
Сертифициране: CE / ISO13485
Цена: Договаряне
Описание
5 извода 15-пинов Mindray ЕКГ кабел с бананов щифт
Място на произход:Китай
Условия за плащане:100% T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за доставка:1-3 дни за проба, 7-14 дни за голяма поръчка след плащане.
Описание на продукта
| Категория | ЕКГ |
|---|---|
| Сертификати | CE, ISO |
| Конектор Дистално | 15-пинов конектор, с ключ |
| Конектор проксимален | бананов щифт |
| Без латекс | Да |
| Цвят на оловния кабел | Сиво |
| Диаметър на оловния кабел | 2,6 мм |
| Материал на оловния кабел | TPU яке |
| Кодиране на оловен цвят | IEC / AHA |
| Номерен номер | 5 |
| Тип опаковка | Чанта |
| Опаковъчна единица | 1 |
| Размер на пациента | Възрастен / педиатричен |
| Екраниране | Да |
| Съпротива | Не |
| Стерилни | Не |
| Обща дължина на кабела | 3.6m |
| Дължина на магистралния кабел | 2.7m |
| Гаранция | 12 месеца |

Популярни тагове: 5 извода 15-пинов mindray ecg кабел с бананов щифт, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също







