9.6v 3800mAh батерия съвместима за NIHON KOHDEN PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701
Съвместим: NIHON KOHDEN PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
Налични са проби
Описание
| Име на продукта | Медицинска акумулаторна батерия |
| Място на произход | Гуангдонг, Китай |
| Име на марката | Pray-med |
| Сертификати | CE / ISO |
| Размер | 71x 36x 71mm |
| Номинален капацитет | 3800mAh |
| Тегло | 484g |
| Тип | NI-MH |
| Номинално напрежение | 9.6v |
| Приложение | PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701 |
| Цвят | Син |
| Пакет | Индивидуална кутия |
| НИХОН КОХДЕН | PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701 |

ЧЗВ
В: Къде е вашата фабрика?
О: Нашата фабрика се намира в Шенжен, Китай.
Въпрос: Вие сте търговска компания или вашата компания има собствена фабрика?
О: Ние имаме собствена фабрика и можем да направим и проучване на продукти.
В: Как работи вашата фабрика по отношение на контрола на качеството?
О: Качеството е приоритет. Отделът за контрол на качеството с професионален специалист по осигуряване на качеството отдава голямо значение на контрола на качеството от самото начало до самия край.
В: Колко време е времето за доставка?
О: Обикновено 1-3 работни дни за пробна поръчка, 3-5 работни дни за обикновена поръчка, 7-14 работни дни за поръчка в насипно състояние, в съответствие с точното количество.
В: Какви са вашите условия на плащане?
О: 100% предварително, T / T, Paypal, Western Union, Money gram.
нашите още артикули:
Многократен / еднократен сензор Spo2
Spo2 удължителен кабел
ЕКГ магистрален кабел&усилвател; оловен проводник
EKG кабел&усилвател; Аксесоари
ЕКГ електроди
ЕЕГ проводници с електроди
Кабел IBP / преобразувател IBP за еднократна употреба
Капан за вода
NIBP маншет / маркуч / конектор
Температурна сонда
Медицинска батерия и O2 клетка
TOCO и американски преобразувател, фетален доплер
Пулсов оксиметър
Популярни тагове: 9.6v 3800mah батерия, съвместима за nihon kohden pvm-2700, pvm-2703, pvm-2701, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също











