Ecg батерия на машина за Mindray T1
Съвместим: Монитор за пациент Mindray T1 LI12I001A 2ICR19 / 65
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
Предлагат се проби
Описание
Ecg батерия на машина за Mindray T1
Място на произход: Китай
Марка: Mindray BeneHeart
Сертификация: CE
Номер на модела: LI12I001A
Минимално количество за поръчка: 1бр
Цена: както е обсъдено
Срок на доставка: 1-3 работни дни
Възможност за доставка: 600бр. / Седмица
Технически спецификации:
| Име на продукта | Ecg MachineBattery |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Сертификати | CE / ISO |
| размер | 73 * 46,5 * двадесет и четири милиметра |
| Номинална капацитет | 2600mAh |
| тегло | 120g |
| Тип | LI-ION |
| Номинално напрежение | 7.4v |
| Приложение | ЕКГ машина |
| цвят | черно |
| Пакет | Индивидуална кутия |
| Модел | Mindray T1 LI12I001A 2ICR19 / 65 |



Популярни тагове: ecg машина батерия за mindray t1, производители, доставчици, фабрика, евтини, купувайте
Изпрати запитване
Може да харесаш също









