Батерия за ЕКГ монитор Nihon Kohden
Каталог: Батерия
Тип на продукта: Батерия Nihon Kohden
Количество за минимална поръчка: 1PCS
Сертифициране: CE / ISO13485
Цена: Договаряне
Описание
Батерия за ЕКГ монитор Nihon Kohden
Място на произход:Китай
Условия за плащане:100% T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за доставка:1-3 дни за проба, 7-14 дни за голяма поръчка след плащане.
Информация за продукта:
| Място на произход | Гуангдонг, Китай |
| Име на марката | Pray-med |
| Съвместимост | Nihon Kohden SB-150D X073 |
| Съвместими модели | ЕКГ-1450, ЕКГ-1500, ЕКГ-1510, ЕКГ-1560, ЕКГ-1550, ЕКГ-1550К, ЕКГ-1500К, ЕКГ-1550П, ЕКГ-1400, ЕКГ-1530 |
| Сертификати | CE / ISO |
| Цвят | Син |
| Размер на батерията | 98 * 20 * 138 мм |
| Материал | NI-MH |
| Тегло | 610g |
| Капацитет | 2300mAh |
| Волтаж | 12V |
| Тип | Акумулаторна батерия |
| Пакет | индивидуален пакет |
| Гаранция | Една година |

Популярни тагове: nihon kohden ecg монитор батерия, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Един чифт:Батерия за монитор GE Vital Signs
Следваща:Пакет батерии Nihon Kohden AED
Изпрати запитване
Може да харесаш също










