Nihon Kohden Батерии за медицинско оборудване NI-MH
Съвместим: Nihon kohden BSM-2301 BSM-2303 BSM-2300
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
Предлагат се проби
Описание
Nihon kohden Батерии за медицинско оборудване NI-MH
Място на произход: Китай
Марка: Nihon kohden
Сертификация: CE
Номер на модела: 10HR-4 / 3FAUC-NK
Минимално количество за поръчка: 1бр
Цена: както е обсъдено
Срок на доставка: 1-3 работни дни
Възможност за доставка: 600бр. / Седмица
Технически спецификации:
| Име на продукта | Акумулаторна батерия |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Сертификати | CE / ISO |
| размер | 95 * 32 * 167 мм |
| Номинална капацитет | на 3800mAhи |
| тегло | 585g |
| Тип | NI-MH |
| Номинално напрежение | 12V |
| Приложение | Серия BSM-2300, BSM-2300A, BSM-2300K, BSM-2301, BSM-2301A, BSM-2301C, BSM-2301K, BSM-2303, BSM-2303C, BSM-2303K, BSM-2304, BSM-2304A, BSM-2350, BSM-2351, BSM-2351A, BSM-2351C, BSM-2351K, BSM-2353, BSM-2353C, BSM-2353K, BSM-2354A, WS-231P, QI-231P, QI-236P, BSM-73 Nihon Kohden I 2300, Nihon Kohden I 2301A, Nihon Kohden I 2304A, R& d Батерии 6011, Unipower B11419, Alphasource AS36011, Междудържавни батерии AMED2131 |
| цвят | зелен |
| Пакет | Индивидуална кутия |



Популярни тагове: nihon kohden батерии за медицинско оборудване ni-mh, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Mindray пациентен монитор Акумулаторна акумулаторна ...
-

NIHON KOHDEN Батерия за дефибрилатор NKB-301V
-

MS862278 Батерия за никел метал хидрид на Siemens CS...
-

CardioServ 30344030 дефибрилаторна батерия за GE SCP...
-

Акумулаторна литиево-йонна батерия LI23S002A
-

Edan Ecg машина медицински заместител на батерията




