
Клип за възрастни TPU Материал за многократна употреба на датчика SpO2 директно адаптер сензор за кабел
Съвместими: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Размери: Клип за пръсти за възрастни, Педиатричен клип за пръсти, Силикон за възрастни меки, Педиатричен силиконов мек, Новородено обвиване (неразглобяем), Новородено обвиване (разглобяем)
Оригинал: Гуандун, Китай
Марка: pray-med
Описание
Клип за възрастни TPU Материал за многократна употреба на датчика SpO2 директно адаптер сензор за кабел
Съвместимост:
| Производител | Модел |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Кардио помощ | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Symphony N-3000 |
| Criticare | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Waveline |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Фукуда Денши | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare с Masimo Pro 1000, E-NSAT, M-NSAT модули, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| HUNTLEIGH | всичко |
| Invivo | Ескорт II OPT30 Призма, MDE Prism Escort, T8 |
| Масимо | Всички, Рад-5 |
| Медиана | YM6000 |
| Medtronic> Физио контрол | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Midmark> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, Passport 2, Passport 2LT, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21 |
| Нихон Кохден | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Омрон> Колин | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironics | Алиса 5 |
| Уелч Алин | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, точкови жизнени знаци 42MTB-E1, точкови жизнени знаци 42NTB-E1, точкови жизнени знаци lXi |
| Zoll | Серия E, серия M, серия R |
| Цвят на кабела | сив |
|---|---|
| Диаметър на кабела | 4 мм |
| Кабелен материал | Яке TPU |
| категория | SpO2 |
| Сертификати | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS съвместим |
| Съединител дистален | 14-пинов DB конектор |
| Проксимален конектор | Клип за възрастни |
| Латекс | да |
| Тип опаковка | чанта |
| Опаковъчна единица | 1 |
| Размер на пациента | Възрастен (> 40 кг) |
| SpO2 технология | Nellcor OxiSmart |
| стерилен | Не |
| Обща дължина на кабела | 3 m |
| Гаранция | 12 месеца |
| тегло | сто и петдесет гр |
Характеристика:
1 Премиум качество, конкурентна цена, добър външен вид, бърза доставка
2.Материалите на конектора и кабела отговарят на UL и Rohs стандарта
3.Качество 100% сигурно, точно измерване и бърза реакция
4.Повишена гъвкавост и издръжливост
5.Технологичен процес: рязане, заваряване, формоване, сглобяване и тестване
6.4 Налични размери: възрастни, педиатрични, новородени и бебета
7.OEM / ODM на разположение, адаптивни и чертежи се приемат
8. Примерна поръчка и малка поръчка се приемат
9.Условията за плащане: T / T, Paypal, Western Union, Gram Gram
10. Методите за доставка: DHL, EMS, UPS или Fedex
Популярни тагове: клип за възрастни tpu материал за многократна употреба spo2 сонда директно адаптер сензор за кабел, производители, доставчици, фабрика, евтини, купувайте
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Dolphin Masimo DB 14pins Съвместим SpO2 сензор за въ...
-

Голдвайу Избор 5-лентов сензор за новородено обвиван...
-

Съвместим Spacelabs 91369/91370 SpO2 сензорен костюм...
-

BCI Съвместим 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Монитор ...
-

GE Marquette (Masimo) Съвместим SpO2 сензор Пулс окс...
-

Критичен / CSI съвместим 934SDN SpO2 сензор

