
Оригинален Spo2 сензор за възрастни Mindray 512F
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 30 бр
Описание
Mindray 512F оригинален спонсор за възрастни Клип
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 30 бр
Технически спецификации:
| Име на продукта | Spo2 сензор |
| Цвят на кабела | сив |
| Дължина на кабела | 3m |
| Кабелен материал | Яке TPU |
| Диаметър на кабела | 4мм |
| Класификация на инструментите | II клас |
| Съединител на инструмента | 5-пинов lemo конектор |
| Краен терминал на пациента | възрастен |
| тегло | 120g |
| Гаранция | Една година |

Популярни тагове: mindray 512f оригинален spo2 сензор за клип за възрастни, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Съвместим Spacelabs 91369/91370 SpO2 сензорен костюм...
-

GE Healthcare Direct-Connect SpO2 сензор
-

Кръгъл 10-пинов детски мек сензор SpO2 Arterma S&W
-

Hellige съвместим 7-пинов детски мек сензор SpO2
-

Oximax Nellcor DB9 сензор за еднократна употреба SpO2
-

Creative PC-9000C HealForce педиатричен мек 5-пинов ...

