7-пинов Spo2 датчик за възрастни, съвместим със Mindray IMEC12
Съвместим модел № Mindray BeneView T5 / T6 / T8 серия iPM (Mindray tech)
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 30 бр
Описание
Ако търсите mindray imec12 съвместим 7 пинов spo2 сензор за възрастни клип, добре дошли да се свържете с нашата фабрика. Като един от водещите производители и доставчици в Китай, ще ви предложим не най-евтината, но конкурентна цена и отличното обслужване. Моля, бъдете сигурни, че купувате нашите качествени продукти.
Mindray iMEC12 Съвместим 7-пинов Spo2 сензор за възрастни
Съвместим модел № Mindray BeneView T5 / T6 / T8 серия iPM (Mindray tech)
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
MOQ: 30 бр
Технически спецификации:
| Име на продукта | SPO2 сензор |
| Цвят на кабела | сив |
| Дължина на кабела | 3m |
| Кабелен материал | Яке TPU |
| Диаметър на кабела | 4мм |
| Класификация на инструментите | II клас |
| Съединител на инструмента | Кръгъл, 7-пинов конектор, с ключ |
| Краен терминал на пациента | Клип за възрастни |
| тегло | 120g |
| Гаранция | Една година |


Популярни тагове: mindray imec12 съвместим 7 пинов spo2 сензор клип за възрастни, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също









