Nihon Kohden Съвместим сензор за директно свързване SpO2
Съвместимост: Nihon Kohden AL-800PA модул, BSM-1101 жизнен обхват EC, BSM-2101/2 жизнен обхват L, BSM-3101 жизнен обхват LC, BSM-7100/7200 жизнен обхват 8, BSM-8200/1 жизнен обхват 12 , Жизнен обхват 9 на BSM-8301/2, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Жизнен обхват 14
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
MOQ: 50 бр
Описание
Nihon Kohden Съвместим сензор за директно свързване SpO2
Съвместимост:AL-800PA модул, BSM-1101 жизнен обхват EC, BSM-2101/2 жизнен обхват L, BSM-3101 жизнен обхват LC, BSM-7100/7200 жизнен обхват 8, BSM-8200/1 жизнен обхват 12, BSM-8301 / 2 Life Scope 9, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Life Scope 14
Условия за плащане:T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Преднина:3-7 работни дни
MOQ:50 бр
Технически спецификации:
| Име на продукта | Spo2 сензор |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Номер на модела | Нихон Кохден |
| Сертификати | CE / ISO |
| Кабелен материал | Яке TPU |
| Диаметър на кабела | 4 мм |
| Цвят на кабела | сив |
| Съединител дистален | Кръгъл, 10-пинов конектор с ключ |
| Проксимален конектор | Клип за възрастни |
| Дължина на кабела | 3m |
| Опаковане | Индивидуален пакет |
| Класификация на инструментите | II клас |
| Имоти | EKG монитор, ЕКГ машина |
| тегло | 150g |
| Гаранция | Една година |


Популярни тагове: nihon kohden съвместим сензор за пряко свързване spo2, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Lohmeier съвместим SpO2 датчик за възрастни клип
-

Bionet Round 6-Pin Neonate Wrap SpO2 сензор
-

Datascope Accutorr 3/4 SAT 8-пинов Neonate Wrap SpO2...
-

Biocare PM-900 Кръгъл 6-пинов детски мек сензор SpO2
-

Novametrix 7-пинов сензор за възрастни SPO2
-

10-пинов сензор SPO2 за ветеринарен клип на Nihon Ko...



