
Mindray Spo2 Sensor Connect VS900 MEC200 0010-20-42594
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
MOQ: 50 бр
Описание
Mindray Spo2 Sensor Connect VS900 MEC200 0010-20-42594
Условия за плащане:T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Преднина:3-7 работни дни
MOQ:50 бр
Технически спецификации:
| Име на продукта | Двоен сензор за температура |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Номер на модела | GE Marquette |
| Сертификати | CE / ISO |
| Кабелен материал | TPU |
| Диаметър на кабела | 4мм |
| Цвят на кабела | сив |
| Съединител дистален | 6-пинов lemo конектор |
| Проксимален конектор | Жена DB9 |
| Дължина на кабела | 2.4m |
| Опаковане | Индивидуален пакет |
| Класификация на инструментите | II клас |
| Имоти | EKG монитор, ЕКГ машина |
| тегло | 100g |
| Гаранция | Една година |

Популярни тагове: mindray spo2 sensor connect vs900 mec200 0010-20-42594, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

GE 11pin Масимо модул SpO2 адаптер Кабел / удължител...
-

Mindray Masimo 12-жилен адапторен кабел SpO2 LNCS 00...
-

Кабел за цифров монитор Biolight A3, A5, A6, A8
-

Ge Spo2 сензор Нелкор Oximax технология удължител
-

RVS-100 Съвместим удължителен кабел Spo2
-

Welch Allyn 001966-E Съвместим конектор за сензори Spo2

