Съвместим с двоен щифт за температурен адаптер за Mindray 040-001235-00
Каталог: Температура
Тип на продукта: Кабел за адаптер за температура
Количество за минимална поръчка: 1PCS
Сертифициране: CE / ISO13485
Цена: Договаряне
Описание
Съвместим с двоен щифт за температурен адаптер за Mindray 040-001235-00
Място на произход:Китай
Условия за плащане:100% T / T, Western Union, Paypal
Начин на доставка:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за доставка:1-3 дни за проба, 7-14 дни за голяма поръчка след плащане.
Възможност за снабдяване:600бр / седмично
Спецификации:
* Температура на околната среда: 0 до 40 ° C (32 до 104 ° F)
* Относителна влажност: 0% до 80%
* Хипербарично налягане: 86 kPa-106kPa
* Материали: Висококачествен кабел от TPU яке, 9футадължина, Грей
съвместимост
| Цвят на кабела | Сиво |
|---|---|
| Диаметър на кабела | 4 мм |
| Кабелен материал | TPU яке |
| Категория | Температура |
| Сертификати | CE, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS съвместим |
| Канал | Двойна |
| Конектор Дистално | Кръгъл, 2-пинов конектор, с ключ |
| Без латекс | Да |
| Тип опаковка | Чанта |
| Опаковъчна единица | 1 |
| Тип резистор | Серия NTC |
| Стерилни | Не |
| Темп NTC серия | NTC / R25=2.252K |
| Обща дължина на кабела | 9 фута |
| Гаранция | 6 месеца |
| Тегло | 0.3lb |
Нашите основни продукти
1. Сензор за Spo2 за многократна употреба
2. Сензор за Spo2 за еднократна употреба
3. Spo2 удължителен кабел
4. ЕКГ магистрален кабел&усилвател; оловен проводник
5. EKG кабел&усилвател; Аксесоари
6. Healter кабел
7. Sunction ЕКГ електроди
8. ЕКГ електроди със скоби за крайници
9. ЕЕГ проводници с електроди
10. IBP кабел
11. Капан за вода
12. Маншет NIBP
13. Температурна сонда
14. Кабел за свързване на температурна сонда
15. Съединител за преобразувател на налягане за еднократна употреба
16. Медицински сензор за кислород
17. TOCO и американски преобразувател
Съвместимост
| Производител | Модел |
|---|---|
| Едан | iM20 |
| Mindray> Datascope | BeneHeart, BeneView, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, Passport 12, Passport 8, iMEC Series, iPM Series, iPM-9800 |
Инспекция
всяка медицинска сонда за температура ще бъде инспектирана, за да се потвърди, че има добри резултати.

Популярни тагове: температурен адаптер двоен щифт съвместим за mindray 040-001235-00, производители, доставчици, фабрика, евтини, купуват
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Съвместим с Philips кабел за температура
-

GE Healthcare температурен адаптер кабел YSI 400
-

GE Healthcare YSI 700 Кабел за температурен адаптер
-

Draeger съвместим температурен адаптер женски моно щ...
-

Филип 2-Пинов конектор за температурен адаптер за те...
-

Draeger температурен адаптер за температурна сонда з...





