3-пинова многократна сонда за температура на кожата, съвместима за Zoncare PM-7000D
Каталог: Температура
Тип на продукта: Температурна сонда
Минимално количество за поръчка: 1 бр
Сертификация: CE/ISO13485
Цена: по договаряне
Описание
3-пинова многократна сонда за температура на кожата, съвместима за Zoncare PM-7000D
технология
| Цвят на кабела | Сив |
|---|---|
| Диаметър на кабела | 4 мм |
| Кабелен материал | TPU яке |
| Категория | температура |
| Сертификати | CE, ISO |
| канал | Неженен |
| Съединител отдалечен | Кръгъл, 3-пинов конектор, с ключ |
| Проксимален конектор | Сензор за кожата |
| Без латекс | да |
| Тип опаковка | Чанта |
| Размер на пациента | Възрастен |
| Тип резистор | NTC серия |
| Стерилни | Не |
| Температурна серия NTC | NTC/R25=2.252K |
| Температурен диапазон | 77-113° F (25-45° C) |
| Обща дължина на кабела | 3m |
| Гаранция | 12 месеца |


Инспекция
всяка медицинска сонда за температура ще бъде проверена, за да се потвърди, че има добра производителност.

Популярни тагове: 3-пинов сонда за температура на кожата за многократна употреба, съвместима за zoncare pm-7000d, производители, доставчици, фабрика, евтино, купи
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

YSI 400 Възможна повторна употреба на езофагеална те...
-

YSI700 Съвместима сонда за температурен датчик
-

GE Healthcare Marquette Съвместим температурен адаптер
-

Многоупотребяема термо-сонда, съвместима за Philips
-

Датаскоп Медицински педиатрична езофагеална ректална...
-

Медицинска сонда за медицински температура за еднокр...




