
Температурна сонда, съвместима с GE-Ohmeda Giraffe
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 50 бр
Описание
Температурна сонда, съвместима с GE-Ohmeda Giraffe
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 50 бр
Технически спецификации:
| Име на продукта | Температурна сонда на Охмеда Giraffe |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Номер на модела | GE-Ohmeda Giraffe |
| Сертификати | CE / ISO |
| Кабелен материал | TPU |
| Дължина на кабела | 3m |
| Цвят на кабела | сив |
| Диаметър на кабела | 4мм |
| Spo2 технология | Masimo Tech |
| Съединител дистален | Giraffe 3pin |
| Проксимален конектор | Кожна повърхност / Езофагеална / ректална сонда |
| Опаковане | Индивидуален пакет |
| Класификация на инструментите | II клас |
| Имоти | EKG монитор, ЕКГ машина |
| тегло | 150g |

Популярни тагове: ge-ohmeda жирафа съвместима температура сонда, производители, доставчици, фабрика, евтини, купувайте
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Mindray Температурен сензор за Mindray T5 и T8 0011-...
-

Датчик за температурен датчик, съвместим с Mindray
-

Температурна сонда за еднократна употреба, съвместим...
-

Датчик, съвместим с драже, датчик за температура
-

Air Shields Педиатрична сонда за температура на кожата
-

YSI 400 Съвместима температурна повърхност на сондата

