
Екранен кабел и проводници за 12 екземпляра на Lifepak
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 50 бр
Описание
Съвместим с ЕКГ кабел и проводници 12pak на Lifepak
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 1-7 работни дни
MOQ: 50 бр
Технически спецификации:
| Име на продукта | Lifepak ECG кабел и проводници |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Номер на модела | Lifepak |
| Сертификати | CE / ISO |
| Кабелен материал | TPU |
| Съединител дистален | 12 пинов, кръгъл |
| Проксимален конектор | клипс |
| Дължина на кабела на багажника | 2.7m |
| Дължина на оловен кабел | 0.9m |
| Опаковане | Индивидуален пакет |
| Класификация на инструментите | II клас |
| Имоти | EKG монитор, ЕКГ машина |
| тегло | 150g |

Популярни тагове: lifepak съвместим екг кабел и проводници 12 пинов, производители, доставчици, фабрика, евтини, купувайте
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Съвместим Philips 12pin M3046a, m1102a 5-клетъчен ЕК...
-

Стабилно качество AIR SHIELDS 3-членен ЕКГ кабел, IE...
-

GE 7Lead Ecg Холтер ЕКГ кабел SEER Light 2008594-004
-

GE Healthcare Marquette EKG датчик 5 води клипси
-

Съвместим с Mindray ЕКГ преобразувател кабел 5 води ...
-

AAMI Еднократен ЕКГ-преобразувател кабел 5 води за щ...

