
Ъгъл кабел за медицински електроден адаптер за електроден адаптер
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
MOQ: 50 бр
Описание
Ъгъл кабел за медицински електроден адаптер за електроден адаптер
Условия за плащане: T / T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, по море
Време за изпълнение: 3-7 работни дни
Пробата е налична
Технически спецификации:
| Име на продукта | ЕКГ кабел |
| Място на произход | Гуандун, Китай |
| Име на марката | Молете Мед |
| Сертификати | CE / ISO |
| Кабелен материал | Яке TPU |
| Диаметър на кабела | 2,5мм |
| Цвят на кабела | сив |
| Съединител дистален | 3.5 мм TRS мъжки и женски бутон |
| Проксимален конектор | щракване |
| Дължина на кабела | 1m |
| Опаковане | Индивидуален пакет |
| Класификация на инструментите | II клас |
| Имоти | EKG монитор, ЕКГ машина |
| тегло | 80g |
| Гаранция | Една година |

Популярни тагове: ъглов кабел за медицински екг-адаптер за електроди, производители, доставчици, фабрика, евтини, купувайте
Изпрати запитване
Може да харесаш също







