Еднокомпонентен ЕКГ кабел, 12-пинов, съвместим с Nihon Kohden BSM-2301
Срок на плащане: T/T, Western Union, Paypal
Метод на доставка: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, по море
Време за доставка: 1-7 дни (зависи от вашето количество)
MOQ: 30 бр
Описание
Nihon Kohden ЕКГ кабел
Технически спецификации:
| Тип | ЕКГ кабел |
| Сертификат | CE/ ISO |
| Цвят на кабела | Сив |
| Диаметър на кабела | 4 мм |
| Материал на кабела | TPU яке |
| Стандартен | IEC/AHA |
| Дължина на кабела на багажника | 2.7m |
| Дължина на кабела | 0.9m |
| Конектор Proximax | 12-щифтов конектор Nihon Kohden, ъглов |
| Дистален конектор | Щипка/ щипка/ грайфер |
| Класификации на инструментите | Клас II |
| Размер на пациента | Възрастни/педиатрични |
| Нето тегло | 120g |
| Гаранция | една година |


Описание на продукта
Дължина: 3.2м
Материал: TPU
Проводници: 3-кабел,5-кабел,AHA,IEC,щипка
Тип: ЕКГ кабел от една част
Описания:
Съвместима марка: Nihon Kohden
Съвместим модел: 4101,4103,4111,4113 Life Scope P BSM-2351,2353 Life Scope L BSM-2301,2303 LifeScope I
Характеристика:
1.Атрактивно съотношение цена/производителност
2. Съответствие с ISO13485 & CE
3.IEC и AHA цветово кодиране са налични
4. Най-високо качество, нетоксичен, против смущения, мек и издръжлив TPU кабел
Пакет:
Без стерилизация, индивидуална опаковка, 1 бр./торба, след това поставете във външната картонена кутия.



Популярни тагове: едночастин ЕКГ кабел 12pin съвместим nihon kohden bsm-2301, производители, доставчици, фабрика, евтино, купете
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Siemens кръг 10pin 5-клетъчен ЕКГ кабел, IEC / AHA, ...
-

Nihon Kohden Еднократен кабел за адаптер за ЕКГ 5 во...
-

Nihon Kohden 11-пинов кабел за адаптер за ЕКГ 3 води...
-

Edan SE-2012/ SE-2003 5 Олен ЕКГ Холтер Кабел Leadwire
-

Комета 12 пина 5 кабел за кабел CM1200 CM1200B H12 к...
-

5 водещи 15-пинов Mindray ЕКГ кабел с бананов щифт










